Daniels69
V Liga
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: 13:42, 15 05 2010 Temat postu: Faza Pucharowa.! |
|
|
1/8 finału
26 czerwca. (sobota) Godz. 16:00
Urugwaj 2-1 (1-0) Korea Płd.
Bramki: Luis Suarez (8 min. i 80 min.) - Chung-yong Lee (68 min.)
26 czerwca. (sobota) Godz. 20:30
USA 1-1 (0-1) [pd.1-2] Ghana
Bramki: Landon Donovan (62 min. - karny) - Kevin Prince Boateng (5 min.), Asamoah Gyan (93 min.)
27 czerwca. (niedziela) Godz. 16:00
Niemcy 4-1 (2-1) Anglia
Bramki: Miroslav Klose (20 min.), Lukas Podolski (32 min.), Thomas Mueller (67 min. i 70 min.) - Matthew Upson (37 min.)
27 czerwca. (niedziela) Godz. 20:30
Argentyna 3-1 (2-0) Meksyk
Bramki: Carlos Tevez (26 min. i 52 min.), Gonzalo Higuain (32 min.) - Javier Hernandez (71 mni.)
28 czerwca. (poniedziałek) Godz. 16:00
Holandia 2-1 (1-0) Słowacja
Bramki: Arjen Robben (18 min.), Wesley Sneijder (84 min.) - Robert Vittek (90 min. - karny)
28 czerwca. (poniedziałek) Godz. 20:30
Brazylia 3-0 (2-0)Chile
Bramki: Juan (34 min.), Luis Fabiano (38 min.), Robinho (59 min.)
29 czerwca. (wtorek) Godz. 16:00
Paragwaj 0-0 [pd. k. 5-3] Japonia
29 czerwca. (wtorek) Godz. 20:30
Hiszpania 1-0 (0-0) Portugalia
Bramka: David Villa (63 min.)
------------------------------------------------------------------------------
1/4 finału
2 lipca. (piątek) Godz. 16:00
Holandia 2-1 (0-1) Brazylia
Bramki: Felipe Melo (53 min. - samobójcza), Wesley Sneijder (68 min.) - Robinho (10 min.)
2 lipca. (piątek) Godz. 20:30
Urugwaj 1-1 (0-1) [pd. k. 4-2] Ghana
Bramki: Diego Forlan (55 min.) - Suleyman Muntari (45 min.)
3 lipca. (sobota) Godz. 16:00
Argentyna 0-4 (0-1) Niemcy
Bramki: Thomas Mueller (3 min.), Miroslav Klose (68 min. i 89 min.), Arne Friedrich (74 min.)
3 lipca. (sobota) Godz. 20:30
Paragwaj 0-1 (0-0) Hiszpania
Bramka - David Villa (83 min.)
------------------------------------------------------------------------------
1/2 finału
6 lipca. (wtorek) Godz. 20:30
Holandia - Urugwaj
7 lipca. (środa) Godz. 20:30
Niemcy - Hiszpania
------------------------------------------------------------------------------
Mecz o 3. miejsce
10 lipca. (sobota) Godz. 20:30
..przegrani z półfinałów
------------------------------------------------------------------------------
Finał
11 lipca. (niedziela) Godz. 20:30
..zwycięscy półfinałów.!
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Daniels69 dnia 13:42, 15 05 2010, w całości zmieniany 3 razy
|
|